Aktualności

„Depresja i ciało” – warsztat z elementami pracy z ciałem

yoga-1141841_1920Depresja objawia się często głębokim odcięciem od siebie i otaczającej rzeczywistości. Związana jest z niemożnością wyjścia do kontaktu, sięgnięcia po drugiego człowieka. Aby nawiązać dobry kontakt z innym trzeba mieć dobre poczucie swojego ciała i siebie w przestrzeni. Dlatego też podczas warsztatu będziemy poznawać i rozwijać naszą osobistą relację z ciałem. Będziemy szukać odpowiedzi na pytania: czego potrzebuje moje ciało, jak mnie o tym informuje i czy jestem w stanie zaufać tej wskazówce? W jaki sposób wyczuwam swój oddech? Jakie uczucia budzą się we mnie, gdy pojawia się we mnie jakaś potrzeba? Co robię z tymi uczuciami?

Zapraszam osoby dorosłe, które doświadczyły depresji lub zmagają się ze skutkami codziennego stresu, a także zainteresowane własnym rozwojem.

Liczba osób: grupa może liczyć maksymalnie 12 osób*

Prowadzenie: Iwona Pawlikowska – certyfikowana psychoterapeutka i trenerka Gestalt (certyfikat EAGT), pedagog w zakresie poradnictwa i pomocy psychopedagogicznej. Umiejętności terapeutyczne szkoliła w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Praktykę psychoterapeutyczną prowadzi we Wrocławskim Ośrodku Gestalt (www.wroclaw-gestalt.pl)

Termin: 19.03.2016, godz. 10:00 – 13:00

Miejsce: Rozwijalnia, ul. J. Chełmońskiego 30, Wrocław

Zgłoszenia: wyłącznie poprzez formularz na stronie www.reakcjawdepresji.pl

LOGO_Re_Akcja_w_depresjiWarsztat organizowany jest w ramach akcji „RE:akcja w depresji”

Udział jest BEZPŁATNY

 * Z uwagi na duże zainteresowanie warsztatem zapraszam na drugą edycję w dniu 02.04.2016r., godz. 16:00-19:00

Zgłoszenia: kontakt@iwonapawlikowska.pl