Aktualności

„Kobiecość i Seksualność. Powrót do korzeni Twojej kobiecej mocy” – warsztat rozwojowy dla kobiet

Jak przeżywasz swoją kobiecość? Co oznacza dla Ciebie – być seksualną kobietą? Czy jesteś gotowa zaufać sobie, swojej intuicji i mądrości ciała?

Zapraszamy na pięciogodzinny warsztat rozwojowy dla kobiet – „Kobiecość i Seksualność. Powrót do korzeni Twojej kobiecej mocy”. Warsztat ten jest dedykowany kobiecej seksualności, powracaniu do zmysłów i przywoływaniu pierwotnej energii, której swobodny przepływ ma moc otwierania serca.

Będziesz miała możliwość przyjrzeć się trzem sferom swojego życia – swojej seksualności, kobiecości i tego, jaki to ma wpływ na Twoje relacje z mężczyznami i innymi kobietami.

Podczas warsztatu, w bezpiecznej i intymnej przestrzeni kobiecej grupy oraz z poszanowaniem granic, zaproponujemy doświadczenia z obszaru ciała, ruchu i eksperymentu, dzięki którym:

  • uświadomisz sobie, w jaki sposób doświadczasz swojej cielesności i seksualności
  • przyjrzysz się jak relacja z własnym ciałem wpływa na seksualność, czucie się adekwatną kobietą, relacje z mężczyznami i innymi kobietami
  • rozpoznasz powierzone Ci ukryte przekazy, jakie otrzymałaś w spadku od swoich przodkiń
  • przyjrzysz się, czym kultura i religia nas obarcza
  • będziesz mogła odkryć co seksualność ma wspólnego z kreatywnością, pasją i Twoją wewnętrzną mocą
  • poznasz ćwiczenia, pozwalające na nawiązanie bliższego kontaktu z ciałem i energią kobiecą

DLA KOGO:

Zapraszamy dorosłe kobiety w różnym wieku, zainteresowane tematem kobiecej seksualności i tym jak ją odblokować i cieszyć się nią.

PROWADZENIE:

Joanna Tworek i Iwona Pawlikowska – jesteśmy certyfikowanymi psychoterapeutkami oraz trenerkami Gestalt. Umiejętności terapeutyczne szkoliłyśmy w Instytucie Terapii Gestalt oraz Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Praktykę psychoterapeutyczną prowadzimy we Wrocławiu.

Obecnie ważnym obszarem naszej pracy zawodowej jest prowadzenie autorskich warsztatów oraz grup rozwojowych z obszaru kobiecości oraz budowania relacji ze swoim ciałem. Mamy przekonanie, że moc spotkań kobiecych jest niewyczerpana. Przynosi konfrontację i ukojenie. Może obudzić zew dzikiej kobiecej natury albo ożywić potrzebę wspólnoty i siostrzanych, szczerych więzi.

kobiecość i seksualnośćTERMIN WARSZTATU:

18 czerwca 2016, godz. 09:00 14:00

MIEJSCE:

Wrocławski Ośrodek Gestalt, al. Wiśniowa 33/5, Wrocław

LICZBA UCZESTNICZEK:

Grupa może liczyć maksymalnie 12 osób

INWESTYCJA:

150 PLN

ZAPISY I INFORMACJE:

Joanna Tworek, tel. 793 134 795, e-mail: joanna@wrelacjiztoba.pl

Iwona Pawlikowska, tel. 505 079 787, e-mail: kontakt@iwonapawlikowska.pl

Fot. Joanna Szala

* Z uwagi na duże zainteresowanie warsztatem zapraszamy na letnią edycję w dniu 02.07.2016r., godz. 09:00-14:00