Aktualności

„Kobieta w relacji z mężczyzną” – druga edycja warsztatu rozwojowego dla kobiet

couple-955926_1280

W jaki sposób budujesz bliskie relacje z mężczyznami? Jakich mężczyzn do siebie przyciągasz? Czym jest dla Ciebie niezależność i w jaki sposób wpływa na Twoje życie? Jak możesz zachować swoją kobiecą siłę w związku, a jednocześnie nie rezygnować z potrzeby opieki i oddania?

Droga do spełnionego związku prowadzi przez głęboką pracę nad samą sobą. W jej trakcie odkrywamy nie tylko różne aspekty siebie, ale całe pokłady rządzących nami przekonań o tym, jaki powinien być związek, jaka jest rola kobiety, jaka mężczyzny. Bywa, że historia naszego życia nie ułatwia nam budowania bliskich i trwałych relacji z mężczyznami. Co nas blokuje i w jaki sposób uwolnić się od tych ograniczeń?

Zapraszamy na pięciogodzinny warsztat rozwojowy dla kobiet – „Kobieta w relacji z mężczyzną”. Warsztat ten jest dedykowany kobietom, które pragną budować świadome relacje oraz świadome związki z mężczyznami.

Podczas warsztatu, w bezpiecznej i intymnej przestrzeni kobiecej grupy oraz z poszanowaniem granic, porozmawiamy o przyjaźni, miłości, seksie i związkach oraz zaproponujemy doświadczenia, dzięki którym:

  • uświadomisz sobie, w jaki sposób wchodzisz w relacje z mężczyznami
  • odkryjesz, co powoduje, że przyciągasz określonych mężczyzn
  • rozpoznasz powierzone Ci ukryte przekazy tworzone w rodzinie przez pokolenia oraz to, w jaki sposób wpływają one na Twoje związki
  • będziesz mogła wsłuchać się w siebie i poszukać odpowiedzi na pytania o swoje potrzeby i pragnienia w oparciu o relację z mężczyzną
  • nauczysz się, w jaki sposób powiedzieć ?dość? relacjom, które Ci nie służą

DLA KOGO:
Zapraszamy dorosłe kobiety w różnym wieku, dla których temat budowania świadomych relacji oraz świadomych związków z mężczyznami jest teraz ważny i żywy.

PROWADZENIE:
Iwona Pawlikowska i Joanna Tworek
Jesteśmy certyfikowanymi psychoterapeutkami oraz trenerkami Gestalt. Umiejętności terapeutyczne szkoliłyśmy w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Praktykę psychoterapeutyczną prowadzimy we Wrocławskim Ośrodku Gestalt.

Wspieramy kobiety w odzyskaniu poczucia wartości i mocy. By miały świadomość własnej wyjątkowości oraz odwagę do tworzenia życia, jakiego pragną. Mamy przekonanie, że moc spotkań kobiecych jest niewyczerpana. Przynosi konfrontację i ukojenie. Może obudzić zew dzikiej kobiecej natury albo ożywić potrzebę wspólnoty i siostrzanych, szczerych więzi.

TERMIN WARSZTATU:
26 listopada 2016, godz. 10:30 – 15:30

MIEJSCE:
Wrocławski Ośrodek Gestalt, Aleja Wiśniowa 33/5, Wrocław

LICZBA UCZESTNICZEK:
Grupa może liczyć maksymalnie 12 osób

INWESTYCJA:
180 PLN

ZAPISY I INFORMACJE:
Iwona Pawlikowska, tel. 505 079 787, e-mail: kontakt@iwonapawlikowska.pl

Joanna Tworek, tel. 793 134 795, e-mail: joanna@wrelacjiztoba.pl